MISTRZOSTWA PODBESKIDZIA W PIŁCE NOŻNEJ DO LAT 10 POD PATRONATEM POSŁA NA SEJM JACKA FALFUSA

W dniu 3 czerwca na terenie Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku odbyły się Mistrzostwa Podbeskidzia w Piłce Nożnej do lat 10 pod patronatem Posła Jacka Falfusa, wiceprzewodniczącego Sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

W turnieju wzięło udział wiele czołowych klubów oraz akademii piłkarskich z naszego regionu, tj.: GKS Czarni Jaworze, KS Bystra, Rekord Bielsko-Biała, Smerfiki Łodygowice, GLKS Wilkowice, Football Academy, Bory Pietrzykowic, Lukam Skoczów, AMP Tiki Taka, Zapora Porąbka, Przełom Kaniów oraz Szkół piłkarska Kozy.

Poseł Jacek Falfus wręczył puchar „dla najmłodszego uczestnika Mistrzostw”- piłkarzowi z drużyny Przełom Kaniów. Natomiast puchar posła Jacka Falfusa zdobyła drużyna GLKS Wilkowice „za zajęcie pierwszego miejsca w Mistrzostwach Podbeskidzia w Piłce Nożnej do lat 10”. Drugie miejsce zajęła drużyna Lukam Skoczów, a ostatnie miejsce na podium zdobyła drużyna AMP Tiki Taka. Poseł wręczył również medale wszystkim uczestnikom Mistrzostw Podbeskidzia. Gratulacje należą się nie tylko zwycięzcą, ale wszystkim drużynom przede wszystkim za grę fair play. Poseł Jacek Falfus angażuję się w prace i promowanie sportu nie tylko w Komisji Kultury Fizycznej w Warszawie, ale także na terenie naszego regionu Podbeskidzia. Z pewnością te Mistrzostwa staną się imprezą cykliczną.

Comments are closed.